2322
הכפתור עסקים
דף הבית - הכפתור עסקים
עם הכפתור, ההגה בידיים שלך
לדעת שהעובדים בטוחים, לזכות בהערכתם על הדאגה לשלומם וליהנות מכלי משוכלל המעניק לך שליטה מוחלטת ומלאה על כל כלי הרכב!

מערכת הכפתור להצלת חיים ולסיוע אנושי מידי בכל בעיה ברכב ובכביש!

כדי שתהיה שקט סיוע מידי במקרה תאונה, מצוקה רפואית או אירוע בטחוני, בטכנולוגיית e-call 30 שניות מענה 30 דקות הגעה 24/7!

כדי שתמיד תהיה בשליטה מיקום הרכב בזמן אמת, היסטוריית נסיעות וחישוב קילומטר הנסיעה, ניווט אנושי, קבלת התרעה על גרירה, דעיכה וניתוק מצבר.

כדי לחסוך לחברה זמן יקר שירותי דרך בפריסה ארצית עם התחייבות לזמן ההגעה המהיר בישראל (עד 30 דק' במרכז ועד 90 דק' ביישובים מרוחקים)- התנעת הרכב, שירותי גרר, אספקת דלק והחלפת נקר.

כדי שתהיו מחוברים בכל מצב קישור טלפוני לשיחות דחופות למקרה שנגמרה הסוללה וגם שני מספרים קבועים ושירות ניווט קולי, גם במקומות ללא קליטה

מערכת הכפתור, מתנה שמצילה חיים

הרווחה לעובד, הרווח שלכם: איך תיקחו את רווחת העובד 10 צעדים קדימה

כל ארגון או חברה המובילים בתחומם, מבינים היטב שאם יש משהו שהעובד מעריך, לא פחות ממשכורת מפנקת, זו המעטפת הסוציאלית והאנושית שהמעסיק יוצר עבורו. מערכת 'הכפתור' לרכב שהופכת את חווית הנהיגה לבטוחה יותר, מצליחה לשמור על העובד ומשפחתו בכל פעם שהם עולים על הכביש.

קרא עוד >> news-icon1

כל המתנות הכי מקוריות לגננות ולמורות לסוף השנה

זה לא סוד שכמו שאתם יוצאים לחופשה, גם המורה או הגננת יוצאות לחופשה עם ילדיהן. הכפתור היא מערכת טכנולוגית מתקדמת המבוססת על תקשורת GPS וGSM המותקנת ברכב ומתמחה בניהול מצבי חירום בזמן נהיגה כמו תאונות דרכים, מצוקה רפואית, או שכחת ילדים ברכב. זוהי המערכת היחידה בעולם המחוברת למוקד חירום אנושי 24/7. ניתן לרכוש מנוי כמתנה לתקופה מסוימת כאשר המחיר החודשי נע בין 92 ₪ לחבילת חירום ל-115 ₪ לחבילה מורחבת ולוודא שגם לה תהיה חופשה נעימה.

קרא עוד >> news-icon1

צור קשר

השאירו פרטיםואתם במרחק לחיצה מהצלת חיים